12/07/2017

#42 NeoNail starter Set - zestaw do paznokci hybrydowych na start


 Hej! Ostatnio wydarzyła się totalna klapa. Moja stara lampa do hybryd odmówiła posłuszeństwa. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Zamówiłam cały zestaw. :D Jak dla mnie przy konieczności zakupu lampy, zestawy startowe są idealną opcja. Wychodzą taniej, a produkty które się w nich znajdują zawsze się przydadzą na uzupełnienie tego co mamy. Takie zestaw jest też idealny na początek przygody z hybrydami. Zawiera wszystkie niezbędne elementy do wykonania mani hybrydowego w domu.
 Zestawów do wyboru jest cała masa. Wszystko zależy głównie od naszych potrzeb ( i portfela). Ich ceny zaczynają się już od 100 zł i ciągną do góry, bardzo wysoko. Ja postawiłam na zestaw nie najtańszy, ale mimo wszystko ze zdecydowanie niższej cenowo półki.


 Co wchodzi w skład mojego zestawu:

- 3 x UV Gel Polish 6 ml - kolory należy wybrać samodzielnie
- 1 x lampa LED 24/48W ECO
- 1 x Lakier Hybrydowy Hard Base 6 ml
- 1 x Lakier Hybrydowy Hard Top 6 ml
- 1 x Nail Cleaner 50 ml
- 1 x Aceton UV Gel Polish Remover 50 ml
- 1 x blok polerski biały
- 1 x tampon z waty 12 warstw
- 1 x pilnik szary łódka 100/180 NeoNail Hard Base i Hard Top.

 Produkty z serii Hard, mają być trwalsze niż te z kolekcji podstawowej, jednak czy ja wiem, czy takie są? Nie zauważyłam jakiejś ogromnej różnicy, po prostu jedne jak i drugie są dobrymi produktami.
 Baza jest rzadka, nie spływa na skórki, fajnie się nakłada, łatwo się utwardza i co najważniejsze - bardzo dobrze trzyma się paznokcia. Co do jej trwałości nie mam żadnych zastrzeżeń.
 Top mnie pozytywnie zaskoczył. jest jednym z lepszych, a może najlepszym topem klasycznym. Zazwyczaj wybieram produkty nawierzchniowe, których nie trzeba już przemywać, jednak ten mi się tak spodobał, że jestem w stanie pobawić się z przecieraniem warstwy dyspersyjnej. Bardzo ładnie się błyszczy, jest trwały, nic nie odprysło mi aż do ściągnięcia paznokci ze względu na odrosty. Lampa LED 24/48 Eko.

 O lampie mogłabym pisać w nieskończoność, jednak odpuszczę sobie informacje, które można przeczytać na stronie producenta. :D Coś co mi się podoba chyba najbardziej to czas pracy oraz rozmieszczenie LEDów. Paznokcie utwardzają się bardzo szybko i w końcu mieści mi się gdzieś cała ręka, co w mostkach było niemożliwością. Czas utwardzania jaki posiada ( jaki można zapamiętać w timerze, który sam odlicza czas ) to 30 / 60 / 99 sekund. Może dostosować sobie ten czas do naszych potrzeb, lakierów, czy żeli. Kolejny plus to czujnik ruchu. Niby nic, jednak fajnie wsunąć rękę do lampy i nie szukać guzika - lampa sama się włącza i wyłącza. Ma odpinaną magnetyczną podkładkę - łatwo w ten sposób dbać o jej czystość, jest bardzo prosta w użytkowaniu no i w sumie ładnie wygląda. Waciki, polerka, pilnik.

 Te rzeczy zbytnio się nie różnią bez względu na firmę, która je produkuje. Są po prostu dobre. Waciki się nie rozdwajają, nie zostawiają meszków, polerka jest dosyć ostra, wydajna, łatwo przygotować nią płytkę pod mani oraz pozbyć się resztek poprzedniego. Pilnik również jest fajny. Duża powierzchnia pozwala na piłowanie lakieru bardzo równomiernie i szybko. Nie jest ostry, a mimo to dobrze sobie radzi i z lakierem i z nadawaniem kształtu.Remover i Cleaner.

I tutaj przyszło jednocześnie duże rozczarowanie i duże zaskoczenie pozytywne. Zaskoczeniem okazał się cleaner. Jest bardzo fajny - ma łagodny zapach, jest niesamowicie wydajny, radzi sobie z odtłuszczeniem płytki jak i przecieraniem warstwy dyspersyjnej. Rozczarowaniem był acetonowy remover. Żaden aceton nigdy nie wysuszył mi płytki tak bardzo jak ten.. Mam świadomość, że tego typu produkty nie mają właściwości pielęgnacyjnych, ale aż takiej krzywdy żaden inny mi nie wyrządził. Lakiery.

 Jeśli ktoś byłby ciekawy jakie lakiery wybrałam do mojego zestawu to były to lakiery z kolekcji Warm Memories. Jestem zakochana w tych pięknych, uniwersalnych szarościach i nudziakach. ♡
Jednak nie będę się o nich więcej rozpisywać, bo powstał na ich temat osobny post - opis poszczególnych kolorków oraz propozycja mani. Jeśli nie widzieliście to zapraszam na wpis - *klik*


~ xoxo i do następnego! ↟

5 komentarzy:

 1. Co raz lepsze lampy dają do tych zestawów startowych. Jak zamawiałam rok temu, to w moim był zwykły mostek, ale on też ma swoje zalety =)

  OdpowiedzUsuń
 2. też uwielbiam takie nudziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Swietny zestaw. Ja majac wsszystko kupilam tylko lampe LED z allegro :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super zestaw, lampa wygląda świetnie :) ja póki co czekam na lampę z aliexpress, wzięłam najtańszą bo nie wiem czy będę mogła robić hybrydy :(

  OdpowiedzUsuń
 5. oo ja też tak zrobiłam, jak wysiadł mój mostek heheh zamówiłam zestaw startowy od Nailac i uzupełniłąm sobie wszystkie braki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, nie musisz zostawiać spamu - zaglądam do moich komentatorów. :)

@Way2themes

Follow Me